Nahrávky BOHEMIANO

Veškeré naše nahrávky, ať už studiové, profesionální, nebo demo, najdete na této stránce nebo na https://bandzone.cz/bohemiano.

Audionahrávky online:

Poslední červencový den 2021 jsem dotočil studiovou verzi Šeherezády. Je to písnička, ve které má zásadní autorský vklad Hanka, protože jednak napsala text a jednak přinesla s textem i nástin hudby. Tu jsem trochu došlechtil, ale dá se říct, že je to hlavně její písnička.Hotová je už také novinka Řekni mi, pane (klip i audio).

Přehrát si je můžete online v našem webovém přehrávači (ten se zobrazuje při prohlížení v počítači vždy v postranním panelu nebo pod stránkou dole při prohlížení z mobilu či tabletu) nebo v následujících dvou online přehrávačích:

Řekni mi, pane

Šeherezáda

Náš první maxisingl z roku 2018 obsahuje tyto studiové nahrávky: Na svatýho Jána, Odletěly bílé mraky, Z pole u Boskovic a Kde jsi?:

Na svatýho Jána

Z pole u Boskovic

Odletěly bílé mraky

Kde jsi?

Všechny písničky jsem si nahrál sám, tedy včetně všech nástrojů. Texty v písních Na svatýho Jána a Z pole u Boskovic napsala Hana Zajíčková, muziku a ostatní texty já.

Písničky přehaje i online přehrávač ve spodní části na každé stránce tohoto webu.. Postupem doby totiž vznikly další nahrávky, některé na demo úrovni, ale chystáme další studiovky.

Domácí videa

Příkladem dalších nahrávek (kromě těch na bandzone.cz) jsou i domácí nahrávky z dob koronavirové krize, které najdete na této podstránce i s doprovodnými texty, nebo jen jako videa zde:

Zahrada fary

Tálínskej rybník

Bude to dobrý

Tam za modrou horou

Kontakt:
zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Telefon: 734 32 66 76

—><—

Hello everyone, on Sunday, October 28, 2018 people were betting the new republic’s linden trees and celebrated a hundred years since they had been separated from the Austro-Hungarian union (that is probably how it should be called the anniversary). On that day, I also decided to plant something new and release new songs into the world that were made a few weeks before and to release the maxisingl BOHEMIANO. On the CD maxisinglu you can find besides St. John white clouds, Z field near Boskovice and Where are you? I recorded all the songs myself, including all the instruments. Lyrics in the songs of St. John and Z field near Boskovice Hana Zajíčková, music and other lyrics me. If you don’t want to click through to Bandzone, you can play some of our songs at the bottom of this page in the online player. Maxisingl Imprint: This maxisingl was released by Zdeněk and Hana Zajíček as the author’s couple BOHEMIANO on October 28, 2018. All rights of the producer and copyright owners are reserved. Copying, renting, lending, public performance, radio, television or online distribution of this medium is prohibited without permission. Filmed in August and September 2018 in studio Kočičín.
Contact: zdenek.zajicek (at) bohemiano (.cz) Telephone: 00420/734 32 66 76