Ahoj všem, v neděli 28. října lidé sázeli nové republikové lípy a slavili sto let od odtržení ze svazku Rakousko-Uhersko (asi tak by se totiž mělo správně nazývat ono výročí). Já jsem se rozhodl v ten den také zasadit něco nového a vypustit do světa nové písničky, které vznikaly několik týdnů před tím a vydat maxisingl BOHEMIANO.

Tady na webu si můžete přehrát celou píseň Na svatýho Jána, která je pilotní písní nového maxisinglu, stačí kliknout zde:

Nebo, pokud nemáte nainstalovaný nutný přehrávací software, si můžete písničku přehrát zde:
Na svatýho Jána online

Na CD maxisinglu najdete kromě Na svatýho Jána ještě Odletěly bílé mraky, Z pole u Boskovic a Kde jsi?

Všechny písničky jsem si nahrál sám, tedy včetně všech nástrojů. Texty v písních Na svatýho Jána a Z pole u Boskovic napsala Hana Zajíčková, muziku a ostatní texty já. Další informace vám povím v následující videoupoutávce.
Novinky si můžete pustit buď tady na webu bohemiano.cz, nebo na bandzone.cz/bohemiano (odkazy v horním menu) nebo si o ně napsat. A nebo si je poslechnout v éteru.
Pokud vám nestačí ukázky, které si můžete níže přehrát, můžete si napsat o cédéčko na adresu zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Cena jednoho CD je 90,- korun plus poštovné (řádově 20,- korun).

A pokud chcete ještě něco navíc, tak vám k CD přibalím ještě sbírku mých básní, písňových textů a fotografií Tam za modrou horou. Knížka i s cédéčkem dohromady jsou k mání za 200,- korun plus poštovné. (…a máte dárek k Vánocům vyřešený.)

Další písničky z maxisinglu:

Odletěly bílé mraky – ukázka – online poslech

—><—

Z pole u Boskovic – ukázka – online poslech

—><—

Kde jsi? – ukázka – online poslech

 

Tiráž k vydání maxisinglu:

Tento maxisingl vydali Zdeněk a Hana Zajíčkovi jako autorská dvojice BOHEMIANO 28. října 2018. Všechna práva výrobce a vlastníků autorských práv jsou vyhrazena. Bez udělení souhlasu je kopírování, pronájem, půjčování, veřejné provozování, rozhlasové, televizní či online šíření tohoto nosiče zakázáno.
Natočeno v srpnu a září 2018 ve studiu Kočičín.

Další nahrávky:

Besednická hora (live – demo) – online poslech


Kontakt:
zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Telefon: 734 32 66 76