Ahoj všem, v neděli 28. října 2018 lidé sázeli nové republikové lípy a slavili sto let od odtržení ze svazku Rakousko-Uhersko (asi tak by se totiž mělo správně nazývat ono výročí). Já jsem se rozhodl v ten den také zasadit něco nového a vypustit do světa nové písničky, které vznikaly několik týdnů před tím a vydat maxisingl BOHEMIANO.

Tady na webu si můžete přehrát celou píseň Na svatýho Jána, která je pilotní písní nového maxisinglu, stačí kliknout zde:

Nebo, pokud nemáte nainstalovaný nutný přehrávací software, si můžete písničku přehrát zde:
Na svatýho Jána online

Na CD maxisinglu najdete kromě Na svatýho Jána ještě Odletěly bílé mraky, Z pole u Boskovic a Kde jsi?

Všechny písničky jsem si nahrál sám, tedy včetně všech nástrojů. Texty v písních Na svatýho Jána a Z pole u Boskovic napsala Hana Zajíčková, muziku a ostatní texty já. Další informace vám povím v následující videoupoutávce.
Novinky si můžete pustit buď tady na webu bohemiano.cz, nebo na bandzone.cz/bohemiano (odkazy v horním menu) nebo si o ně napsat. A nebo si je poslechnout v éteru.
Pokud vám nestačí ukázky, které si můžete níže přehrát, můžete si napsat o cédéčko na adresu zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Cena jednoho CD je 90,- korun plus poštovné (řádově 20,- korun).

—><—

Hello to all, on Sunday, October 28, people planted new republican linden trees and celebrated a hundred years since being detached from the Austro-Hungarian Empire (perhaps it should be called the anniversary). I decided on that day to plant something new and release new songs into the world, which were created a few weeks before that and release maxisingl BOHEMIANO. On the CD maxisingl you can find in addition to Na svatý Jána still white clouds, From the field near Boskovice and Where are you? I recorded all the songs myself, including all the instruments. Lyrics in songs Na svatýho Jána and Z pole u Boskovic were written by Hana Zajíčková, music and other lyrics. I’ll tell you more in the next video trailer. News can be released either here on the website bohemiano.cz or on bandzone.cz/bohemiano (links in the top menu) or write about them. Or listen to them on the air.

—><—

A pokud chcete ještě něco navíc, tak vám k CD přibalím ještě sbírku mých básní, písňových textů a fotografií Tam za modrou horou. Knížka i s cédéčkem dohromady jsou k mání za 200,- korun plus poštovné. (…a máte dárek k Vánocům vyřešený.)

Další písničky z maxisinglu:

Odletěly bílé mraky – ukázka – online poslech

—><—

Z pole u Boskovic – ukázka – online poslech

—><—

Kde jsi? – ukázka – online poslech

Tiráž k vydání maxisinglu:

Tento maxisingl vydali Zdeněk a Hana Zajíčkovi jako autorská dvojice BOHEMIANO 28. října 2018. Všechna práva výrobce a vlastníků autorských práv jsou vyhrazena. Bez udělení souhlasu je kopírování, pronájem, půjčování, veřejné provozování, rozhlasové, televizní či online šíření tohoto nosiče zakázáno.
Natočeno v srpnu a září 2018 ve studiu Kočičín.

Další nahrávky:

Besednická hora (live – demo) – online poslech


Kontakt:
zdenek.zajicek(zavináč)bohemiano(.cz)
Telefon: 734 32 66 76