Nezařazené

Nová písnička…

(30.7.2021) – Tahle písnička mi začala znít v hlavě v Mikulově, pak jsem ještě nějakou dobu ladil text a domýšlel aranž… Ale jinak to bylo během chvilky… Doma jsem ji nahrál jen tak, na jeden mikrofon. Tady je k poslechu.

Vznikla v létě. To nás v Mikulově omylem zamlkli v kostele. Zašli jsme tam dovnitř zrovna, když byla mše a zpívali jeden žalm. Ten nápěv mi zůstal v hlavě a pak už jsem z něj jen rozvinul tuhle písničku. Když skončila mše, lidi odešli a my se ženou zůstali v severní lodi a prohlíželi si oltářní obraz. Kolem prošel farář a asi jsme byli neviditelní, ale pak už jen zaznělo do ticha jeho vyťukávání kódu a klíč v zámku. Ale ještě jsme se stihli dobouchat. Pan farář z toho byl dost nešťastný, že nás tam zamknul a říkal, že hlavně přemýšlel, co bychom si tam počali, kdyby nás neslyšel bouchat. No, napadlo mě,… asi bychom něco počali. 🙂 Tedy přinejmenším já počal tuto píseň.

Tím také chceme dát najevo, že máme YouTube kanál Bohemianomusic. Sice toho na něm zatím moc není, ale co není, může být. Něco s tím počneme….

 ? Zdeněk