Nezařazené

Jarně – letní po-covidovské období

Koronavirový blázinec posledních měsíců jsem využil ke dlouho plánovanému chirurgickému zákroku. Zatím se vše vyvíjí dobře, takže pokud nedojde na nějaké komplikace, letní akce bych měl zvládnout, například oblíbené Ozvěny prázdnin na Orlíku nad Humpolcem nebo srpnový koncert ve Strakonicích (přesnější údaje dám včas vědět).

Ačkoliv letošní jaro nebylo pro kumštýře (a nejen pro ně) dobré, pro mě byla přece jen ta vynucená pauza k něčemu. Už léta se mi vracelo jedno staré „zranění“, přesněji řečeno pozůstatek po práci jednoho „šikovného“ chirurga před šesti lety. Zkrátka (velice zjednodušeně řečeno) svalová trhlina, která ne a ne se uzdravit a umoudřit. Od prosince už byla situace tak neúnosná (třikrát antibiotika proti opakovaným zánětům), že v únoru padlo definitivní rozhodnutí – vše může napravit jen operace. A tak padl termín 25. květen. Následně přišel coronavirus, naštěstí mi operaci neodložili a já zatím, řečeno slovníkem „cimrmanů“ táhnu a srůstám.

Na začátku července už to vypadá, že mé pooperační období a rekonvalescence se pomalu, ale snad jistě, nachýlilo ke svému konci.

Pokud se nic zásadního nezmění, pustím se po svátcích do běžného života 👍 To znamená jednak do práce a za dva týdny také i do prvního veřejného vystoupení. Bohemiano uslyšíte opět na Ozvěnách prázdnin na Orlíku nad Humpolcem, tentokrát v sobotu odpoledne.

Tak se stavte a klidně na oba dva dny tohohle parádního milého festiválku.