Novinky

Listopadové, prosincové a lednové tažení Folkparádou

DĚKUJEME!!! Když člověk dostane něco hezkého, měl by hezky poděkovat. A tak opravdu děkujeme. Děkujeme za hlasy ve www.folkparada.cz (ve Folkparádě Českého rozhlasu). Jsme na TŘETÍM MÍSTĚ!!! 

Slyšet svoji písničku v celostátní hitparádě, tedy ve Folkparádě Českého rozhlasu, je milé. Ale slyšet ji tam už devátý(!) týden za sebou, je úžasné!

Děkujeme za vaše hlasy a přejeme dobrý nový rok 2019. My jsme si vlastně nadělili tuhle nahrávku 🙂 k Vánocům, i když nadílku jsme prováděli už v říjnu. Ale jak vidno a slyšno, líbí se hlavně posluchačům a o to šlo.

Pokud mě paměť neklame, tak regule soutěže povolují účast maximálně v deseti kolech, takže pokud tam budeme i příště, bude to naposledy. Pokud budete chtít, pošlete svůj hlas jako sms ve tvaru FOLK (mezera) 3 za tři kačky na číslo 90 011 03 a to nejpozději do středeční půlnoci. Děkujeme moc za stáletrvající přízeň, udělali jste nám velkou radost.

Už minule jsme si Folkparádu pustili později a tak jsme netušili, jestli nás náhodou neříkali ve vypadlých kapelách. A pořád nic, novinky, deváté místo, osmé, nic, sedmé, nic, šesté, už jsme si říkali, nojo, je to v háji, jsme pryč, ale zaplaťpámbu za to, že jsme tam vůbec byli… A v tu chvíli začala znít fujara z písničky Na svatýho Jána. Byli jsme na infarkt. 🙂 V téhle konkurenci je to skutečně pocta 🙂 A ještě jednou, díky za přízeň VŠEM!!!!